Çift Kişilik Oda

1500 / gecelik
En Fazla
2 Misafir
Booking Nights
1 En Az
Yatap Tipi
Baza
Alan
25 m²

Marina Otel Artvin Sofrası ailesi olarak, bizi tercih eden siz değerli  misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için odalarımız en güzel şekilde yenilendi.

Otelimiz bungalow yapılardan oluşmaktadır. Toplamda 25 adet müstakil ve tamamen birbirinden bağımsız halde olan otel adalarımız göl ve doğa manzaralıdır.

Göl kenarında bulunan restoranımızda 250 misafirimizi rahatlıkla ağılayabilmekteyiz. Mavi ve yeşilin en yoğon olduğu güzel Artvin’ imize  ait yöresel lezzetlerimiz ile hizmet vermektedir. İşletmemiz bünyesinde barındırdığımız Türkiyenin en uzun zipline, dev salıncak ve Borçka barajı üzerinde boydan boya tekne turları ile de hizmet verilmekte olup konuklarımıza ve misafirlerimize heyecan dolu ve güzel anlar yaşatma imkanını da sunmaktayız.

Otel odalarımız 4 mevsim konaklamaya, özel gün ve gecelerinizde sizlere hizmet vermeye, sevdiklerinizle güzel anılar yaşamaya bir telefonunuz kadar yakındır.

Oda Durumu

  • Müsait
  • Müsait Değil

Oda Hizmetleri

İkram
TV ve Uydu
Banyo & Wc
Buzdolabı
Wi-Fi
Oyun Parkı
Yatak
Klima
Otopark
Yüzme

Ekstra Hizmeter

Zipline
VİP Transfer
Tekne Turu
Dev Salıncak
Kahvaltı
İnsan Sapanı
Sandal Gezisi – Motorlu
Sandal Gezisi – Kürekli

Sizlerden Gelen Yorumlar

Gaye Çolakoğlu - Türkiye

Odamız temiz ve konforluydu, tam bir aile oteli ortamı vardı. İşletme sahiplerinden Muhammed abiyle çay eşliğinde Çoruh kıyısında akşam sohbeti bizi çok keyiflendirdi. Harika bir akşamdan sonra müthiş bir kahvaltı ile güne başlayabildik. Sabah da zıpline ve dev salıncakta çok eğlendik. Her şeyiyle çok iyi bir konaklamaydı. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Irmak Büşra - Türkiye

Doğa manzarasiyla eşsiz güzel yerlerden biriydi , gerek personal ilgisi, gerekse tattığım nefis lezzetlerle tavsiye edebileceğim ender yerlerden biri...Hersey icin teşekkürler Mahir kircicek

Zeliha Akala -

Artvin'e ne zaman gitsem mutlaka giderim buraya çok seviyorum kahvaltısida menüleri de çok güzel ayrıca dev salıncak ve zipline da var aktiviteleri çok iyii çok teşekkür ederim