Konaklama / Hizmet Sözleşmesi

Marina Tatail Köyü websitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlar için, rezervasyon sahibi ve otelimiz aşağıda belirtilen maddelerin geçerliliğini karşılıklı olarak kabul etmiş sayılırlar.

1. Genel Şartlar:

Online Rezervasyon menüsünde, seçiminiz kadar oda, gösterilen fiyattan adınıza ayrılır. Rezervasyonunuz, ödemeniz otele ulaştığı anda garanti altına alınmış olur. Ödemesi yapılmayan rezervasyonlar, otelimize iptal hakkı verir.

Müşteri kalacağı tarihler arasında ve bu sözleşme şartlarına uymak suretiyle konaklama yapacaktır. Müşteri konaklama süresini uzatmak isterse, bizimle iletişime geçecek ve söz konusu tesiste müsaitlik olması şartı ile, talebini ve ödemesini yaptıktan sonra konaklama süresi uzatılabilecektir.

İşbu sözleşmede belirtilen Otel rezervasyonu tarihleri arasında, başlangıcında veya öncesinde meydana gelebilecek her türlü doğa olayları, toplumsal olaylar, terör olayları, uluslararası ilişkiler, teknik arızalar, grev ve protesto gibi haller ve bu sebeplere bağlı olarak Otel’in hizmetinin eksik olması veya hizmet vermemesinden kaynaklanan durumlarda otelimiz sorumlu tutulamaz.

Müşteri bu otel rezervasyonu ile imza altına alınan ve otelimiz hakkında her türlü bilgiyi aldıktan sonra bu sözleşmeyi okuyarak onayladığını taahhüt eder ve otelde aldığı hizmet eksikliği ve ayıplı maldan dolayı doğacak şikâyetlerinden dolayı otelimizi sorumlu tutamaz.

2. Ödemeler:

Web sayfası üzerinden yaptırdığınız yaptığınız rezervasyonlarınızda belirtilen iban numaralarımıza tutarı havale etmeyi ya da otelimize konaklamaya geldiğinizde peşin ödemeyi taahhüt etmiş sayılırsımız. Sitemiz üzerinden yapılan rezervasyon bilgileriniz tarafımıza ulaştığında telefonla sizlerden teyit alınarak oda ya da odalarınız hazırlanmaktadır.

Müşteri konaklama esnasında her hangi bir durumdan dolayı şikâyetçi olması halinde, hizmeti kısmen veya sonuna kadar kullanması durumunda, herhangi bir tazminat veya bedel iadesi talep etmemeyi kabul eder.

Sözleşme bedeli KDV dahil olarak Türk Lirası (TRY) cinsinden toplam tutardır.

Müşteri, bu sözleşmeyle otelimizii, aldığı veya alacağı mal ve hizmetlerin bedelini tahsil etmeye yetkili kıldığını kabul ve beyan eder. Bu bedele, rezervasyonda ayrı ayrı belirtilen tüm hizmetler dahildir. Belirtilmemiş hizmetler ve otelde alınacak diğer ürün ve hizmetler ekstra ücrete tabidir.

3. İptal

Giriş gününden 3 gün öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz. Bu süre içerisinde iptal edilmeyen rezervasyonların 1 gecelik oda ücreti tarafınıza fatura edilecektir. Yapılan ödemeler iade edilmez. Giriş işlemi yapılmayan rezervasyonları, otel, giriş saatinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. İptal edilen oda başka misafire satılmışsa, rezervasyon sahibine geri ödeme hakkı tanımaz. Taksitli kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi otel tarafından kabulü söz konusu olduğunda, bankaların iade şartları çerçevesinde işlem yapılır.

4.Genel Kurallar:

Erken giriş talebinizi lütfen rezervasyon anında belirtiniz. Çıkış günü odanızı veya oteli 12:00’dan sonra boşaltma talepleriniz için lütfen resepsiyonla görüşünüz.

Başka türlü belirtilmedikçe, kokan , akan, yanıcı veya patlayıcı vasıfları olan veya çevresine rahatsızlık veren eşyalar ile kesici, delici ve ateşli silahlar ve her çeşit hayvanın tesislere sokulması yasaktır.

Müşteri; satın alınan hizmetle ilgili kendisine bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü şahısların can, mal güvenliği ve huzuruna saygı göstereceğini, aksi takdirde hizmeti alamayacağını ve bu durumda hizmeti iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

Müşterinin tesislerde konaklaması esnasında meydana gelebilecek her türlü hırsızlık, kayıp ve hasarından otelimiz sorumlu değildir.

Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Otel ve Rezervasyon sahibi, karşılıklı ve yazılı olarak anlaşarak, farklı şartlarda bir sözleşme yapabilir. Yapılan bu ek sözleşmede belirtilen koşullar için yeni sözleşme geçerli olur. Ek sözleşmede belirtilmeyen maddeler için bu sözleşme (Online Rezervasyon Kural ve Şartları) geçerli olur. Online Rezervasyon Kural ve Şartları sözleşmemiz zaman zaman güncellenmektedir.