Otelimiz Hakkında

MARİNA TATİL KÖYÜ

Artvin Sofrası

Mükemmel bir hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içinde çalışmanın bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, sıcak bir ortam suunabilmeyi, isteklerinizi doğru zamanda ve zamanında karşılayabilmeyi kendimize ilke ve görev edindik.

2019 Yılında Marina Tatil Köyü olarak sektöre girmiş olan işletmemiz; konaklama, restorant, zipline, dev salıncak, tekne turu gibi hizmetleriyle başladığı faaliyetlerine kamu kuruluşlarına ve özel sektöre en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet sektöründe kalite bilinciyle koşulsuz müşteri memnuniyetinin bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizde kalite bilincini ilke edinerek, personel, hizmet anlayışı ile bölgemizin ve ülkemizin örnek işletmelerinden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Marina Tatil Köyü öncü ve örnek olmayı amaç edinmiş prafesyonellerin birarada uyum içerisinde hizmet verdiği nezih bir işletmedir. Kısa sürede turizm sektöründe özlenen başarıyı yakalamış durumdayız.

Marina Otel Artvin Sofrası ailesi olarak, bizi tercih eden siz değerli  misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için odalarımız en güzel şekilde yenilendi.

Otelimiz bungalow yapılardan oluşmtadır. Toplamda 25 adet müstakil ve tamamen birbirinden bağımsız halde olan otel adalarımız göl ve doğa manzaralıdır.

25
ODA
1
ZİPLİNE
1
DEV SALINCAK
250
RESTORANT

KUSURSUZ HİZMET

Göl kenarında bulunan restoranımızda 250 misafirimizi rahatlıkla ağılayabilmekteyiz. Mavi ve yeşilin en yoğon olduğu güzel Artvin’ imize  ait yöresel lezzetlerimiz ile hizmet vermekteYİZ. İşletmemiz bünyesinde barındırdığımız Türkiyenin en uzun zipline, dev salıncak ve Borçka barajı üzerinde boydan boya tekne turları ile de hizmet verilmekte olup konuklarımıza ve misafirlerimize heyecan dolu ve güzel anlar yaşatma imkanını da sunmaktayız.

Otel odalarımız 4 mevsim konaklamaya, özel gün ve gecelerinizde sizlere hizmet vermeye, sevdiklerinizle güzel anılar yaşamaya bir telefonunuz kadar yakındır.

HİZMETLERİMİZ

Award
# DEV SALINCAK
Award
# OLTA BALIKÇILIĞI
Award
#ZİPLİNE
Zipline Hizmeti

Zipline Hizmeti

Bölgemizin en uzun zipline keyfini yaşayabilirsiniz. Göl üzerinden karşı dağlara adrenalin yolcumuğu

Dev Salıncak

Dev Salıncak

Tesisimizde kurulu dev salıncağımız tüm müşterilerimizin kullanımına açıktır. Sevdiklerinizle başbaşa kullanabilirsiniz

Olta Avcılığı

Olta Avcılığı

Dileyen misafirlerimiz kendilerine ayrılan alanlarda balık avlayarak keyfli biz zaman geçirebilirler

Tekne Turu

Tekne Turu

Tesisimizde bulunan teknelerimizle, dilerseniz sevdiklerinizi de yanınıza alarak turlarımıza katılabilirsiniz