Üç Kişilik Oda

1750 / gecelik
En Fazla
3 Misafir
Booking Nights
1 En Az
Yatap Tipi
baza
Alan
25 m²

Üç kişilik odalarımızda 3 adet yatak, isteğinize göre odaya yerleştirilmektedir. Rezervasyonununz sonrasında özel isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Marina Otel Artvin Sofrası ailesi olarak, bizi tercih eden siz değerli  misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için odalarımız en güzel şekilde yenilendi.

Otelimiz bungalow yapılardan oluşmaktadır. Toplamda 25 adet müstakil ve tamamen birbirinden bağımsız halde olan otel adalarımız göl ve doğa manzaralıdır.

Göl kenarında bulunan restoranımızda 250 misafirimizi rahatlıkla ağılayabilmekteyiz. Mavi ve yeşilin en yoğon olduğu güzel Artvin’ imize  ait yöresel lezzetlerimiz ile hizmet vermektedir. İşletmemiz bünyesinde barındırdığımız Türkiyenin en uzun zipline, dev salıncak ve Borçka barajı üzerinde boydan boya tekne turları ile de hizmet verilmekte olup konuklarımıza ve misafirlerimize heyecan dolu ve güzel anlar yaşatma imkanını da sunmaktayız.

Otel odalarımız 4 mevsim konaklamaya, özel gün ve gecelerinizde sizlere hizmet vermeye, sevdiklerinizle güzel anılar yaşamaya bir telefonunuz kadar yakındır.

Oda Durumu

  • Müsait
  • Müsait Değil

Oda Hizmetleri

Yüzme
Oyun Parkı
Buzdolabı
Yatak
Klima
İkram
Otopark
TV ve Uydu
Banyo & Wc
Wi-Fi

Ekstra Hizmeter

Tekne Turu
Zipline
VİP Transfer
Dev Salıncak
Kahvaltı
Sandal Gezisi – Motorlu
Sandal Gezisi – Kürekli
İnsan Sapanı

Sizlerden Gelen Yorumlar

Irmak Büşra - Türkiye

Doğa manzarasiyla eşsiz güzel yerlerden biriydi , gerek personal ilgisi, gerekse tattığım nefis lezzetlerle tavsiye edebileceğim ender yerlerden biri...Hersey icin teşekkürler Mahir kircicek

bahadır aygün - Türkiye

Manzarası muhteşem ürünlerde güzel ama sicak servis edilen menemen yumurta mihlama gibi urunlerin sıcak kalmasi icin altinda atesle servis ediomesi lazim ikinci cataldan sonra buz gibi oluyorlar anlami kalmiyor 2 yıldızı oradan kırdım

Gönül Eren
Gönül Eren -

Bayram tatilini değerlendirmek için gittiğimiz doğa harikası bir işletme. Resepsiyonist Semra Hanım,muhasebecileri Sema Hanım ve Çalışma arkadaşları Fehmi Bey ilgi ve alakalarıyla kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Odaları olsun menüleri olsun hepsi birbirinden güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

Serhat Çavdar -

Artvin'de girerken solda baraj kenarında bir tesis.Zipline, salıncak ve tekne turu yapabileceğiniz bir yer.Hatta ziplene hattı 800mt. ile Türkiye'nin en uzun hattıdır. İşletme çalışanları ve sahibinin ilgi alakası çok memnun edici. Yöresel ürünler de bulabileceğiniz ve yiyebileceğiniz bu tesise Artvin'e giderken uğramadan geçmeyin derim.